Jak kupić Kindle? - przewodnik

Dodatkowe akcesoria

Przy zamawianiu Kindle 3 (lub też Kindle DX 2) warto zastanowić się, czy nie opłaca nam się wybrać kilku dodatkowych akcesoriów, które mogą się okazać przydatne. Zamówienie ich razem może pozwolić nam oszczędzić część pieniędzy związaną z kosztami wysyłki.

Kindle 3

Okładka dla Kindle 3

Okładka dla Kindle 3

Aby należycie chronić swoje urządzenie, należy przechowywać je i transportować w specjalnej okładce. Nie warto ryzykować, że przez transportowanie swojego eCzytnika bez żadnej ochrony w łatwy sposób zniszczysz drogie urządzenie - zwłaszcza, że ekran jest szklany, przez co jest dość wrażliwy na uszkodzenia mechaniczne.

Okładka dla Kindle 3 z persykopowym światełkiem

Okładka dla Kindle 3 z persykopowym światełkiem

Okładka dedykowana dla Kindle 3, która jest dodatkowo wyposażona w persykopowe światełko, które możesz wyciągnąć i wygodnie czytać w łóżku, nie przeszkadzając partnerowi w śnie lub podczas podróży nocnymi pociągami.

Okładka dla Kindle 3 od Duragadget

Okładka dla Kindle 3 od Duragadget

Okładka dedykowana dla Kindle 3 od firmy Duragadget. Ciekawą opcją jest możliwość takiego odgięcia okładki, iż może ona sama stać, co z pewnością ułatwi czytanie w momencie, gdy masz zajęte ręce (np. podczas jedzenia). Dodatkowo w zestawie dołączona jest ładowarka samochodowa.

Ładowarka sieciowa dla Kindle 3 oraz Kindle DX 2 z wyjściem europejskim

Ładowarka sieciowa dla Kindle 3 oraz Kindle DX 2 z wyjściem europejskim

Tę ładowarkę sieciową najlepiej zamawiać razem z Kindle 3 w wersji międzynarodowej - wtedy będzie ona kosztować jedynie 4.99$. Wyjście europejskie gwarantuje, że bezproblemowo podepniesz ją do każdego gniazdka w Polsce.

Kindle DX 2

Okładka dla Kindle DX 2

Okładka dla Kindle DX 2

W przypadku Kindle DX 2, podobnie jak przy Kindle 3, wymagana jest specjalna okładka. Jest to tym istotniejsze, że zakup Kindle DX 2 oznacza dla Ciebie znacznie większy wydatek pieniężny, więc tym bardziej ryzykowanie uszkodzenia jest zupełnie niepotrzebne i należy go unikać za wszelką cenę.

Okładka dla Kindle DX 2 od Belkina

Neoprenowa okładka dla Kindle DX 2 od Belkina

Niezwykle profesjonalnie wyglądająca neoprenowa okładka dla Kindle DX 2 od Belkina. Na jej korzyść przemawia również cena, niższa o 10$ od wersji Amazona.