Jak kupić Kindle? - przewodnik

Jak zapłacić za zamówienie w Amazonie?

Niestety, w chwili obecnej Polacy mają ograniczone możliwości płatności za Kindle 3 oraz Kindle DX.

Jedynym sposobem zapłaty za Twoje zamówienie jest wykorzystanie karty płatniczej (nie musi być to karta kredytowa). Taką kartę powinieneś otrzymać do większości rachunków, również tych internetowych (np. mBank, Inteligo, BZ WBK).

Na pocieszenie dodamy, że Amazon sam wyliczy kwotę odpowiednich opłat granicznych. Jeśli nie przekroczy ona pewnej wartości (około 50$), nie zostaną one nawet doliczone do naszego zamówienia, mimo, że Amazon je za Ciebie zapłaci. Dzięki temu zamawiając Kindle masz pewność, że nie dowiesz się w ostatniej chwili, iż czekają Cię jeszcze jakieś niezapowiedziane opłaty.

Bezpieczeństwo

Oczywiście, przy każdym zakupie w Internecie należy zadbać o bezpieczeństwo. Dlatego też zachęcamy, byś nie korzystał z różnych stron, które możesz znaleźć w Internecie - jeśli klikniesz te, które są zamieszczone tutaj, masz pewność, że trafisz na oryginalną stronę Amazonu, a nie podrobioną.

Nie powinieneś się również obawiać o sam Amazon - firma dba o bezpieczeństwo swoich klientów i odpowiednio chroni ich dane. Twoje zamówienie zostanie wysłane przesyłką kurierską, której przebieg będziesz mógł śledzić przez Sieć - nie musisz się więc również bać o to, że ktoś ukradnie Twoje zamówienie podczas transportu.