Jak kupić Kindle? - przewodnik

Jaki eCzytnik wybrać?

Wybór eCzytnika powinien zależeć od tego, co i w jakim formacie czytasz. Nigdy nie powinieneś się decydować na wybór urządzenia, jeśli wcześniej nie rozważyłeś tej istotnej kwestii.

Jeśli czytasz głównie beletrystykę - w dowolnym języku - a także zależy Ci na tym, by Twoje urządzenie było niezwykle przenośne - wybierz zakup Kindle 3. Decydując się na jego nabycie, przejrzyj działy WiFi czy 3G? oraz Wersja międzynarodowa czy nie?, by wybrać najlepszą opcję dla Ciebie.

Jeśli chcesz wygodnie czytać gazety, książki techniczne, a także dokumenty rozmiaru A4 w formacie PDF, w których układ treści ma znaczenie - najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie zakup Kindle DX.

Kindle 3 kontra Kindle DX 2 - porównanie wielkości. Zdjęcie zaczerpnięte z http://ireaderreview.com/kindle-3-labs/kindle-3-comparison-photos/

Ciągle nie umiesz się zdecydować?

Jeśli mimo wszystko nie umiesz podjąć decyzji - zapytaj na naszym forum bądź zdecyduj się jednak na Kindle 3. Na pewno nie ma powodu, by kupować większe urządzenie tylko dlatego, że uważasz, iż lepiej mieć większe niż mniejsze. Nie wybieraj również Kindle DX tylko dlatego, że posiadasz beletrystykę w formacie PDF - najprawdopodobniej da się ją skonwertować do formatu MOBI, który Kindle 3 wyświetli w bardzo dobry sposób.